Випуск 2

05.03.2012

Мета цього документу - визначити технічну дорожню карту  для взаємодіючої інтеграції віртуалізованих ресурсів від постачальників  ресурсу, щоб забезпечити інтегровану федеративну віртуалізовану інфраструктуру ресурсів що необхідна для експлуатації спільнотою користувачів  EGI. Щоб досягти сумісності між індивідуальними розгортаннями, що  дають дозвіл гнучкість сайтів  та розгорненям бажанного програмного  забезпечення, деякі інтерфейси треба буде сконструювати  з певними специфікаціями.

Цей документ визначає мінімальний набір сценаріїв використання, що має забезпечити  ключову функціональність для кінцевих користувачів, що бажають використовувати 'cloud' інтерфейси, забезпечені EGI. Від цих сценаріїв ряд функціональних областей визначені, а від цих функціональних областей набір стандартів і специфікації ідентифіковані, що  визначить взаємодію  цих  функціональних  областей.

24.02.2012

Цей звіт,  підготовлений  для  головного управління Європейської комісії з Інформаційного співтовариства і ЗМІ, ідентифікує переваги і вартість прискорення розвитку повністю функціональної  e -інфраструктури  для наукових даних  - система, що вже з'являється  частинами  і спонтанно по всьому світу, але тепер потребує далекоглядної, глобальної структури.