TERENA Networking Conference 2012

29.05.2012

Секція 5С. Зверху Хмар.

 

Наукові співтовариства сьогодні мають потребу, що збільшується, в доступі до великомасштабних обчислень і організації ресурсів в мережі. Продукування Грід з успіхом показує, як відповідати потребам міжнародних наукових співтовариств шляхом наданню і розподілу великих обчислювальних і інформаційних сервісів через велике число різних упраленческих доменів. Останніми роками кожному відомий вибух інтересу до технології Хмари з великою кількістю сервісів, які пропонують комерційні постачальники.

 Проблема для TERENA, NRENS і його користувацьких  співтовариств полягає в тому, щоб встановити, як краще всього побудувати і управляти інфраструктурою, яка використовує ефективність, гнучкість і масштабованість Хмар із заснованою на стандартах здатність  Грід. Спікери на цій сесії представлять різні аспекти надання масштабованого і ефективного розподілу обчислювальних ресурсів і доступу до даних для наукових  співтовариств  в "хмарі".

 Наведено три доповіді, що представлені у презентаціях в pdf форматі, а також в роділі Відео архів дано посилання на доповіді "в живу" на концеренції. Це дасть змогу відчути енергетику доповідей та їх сприйняття аудіторією.

 

Presentations

 

 

Video archive