Річна доповідь про інструменти та сервіси співтовариств важких користувачів

27.06.2012

Ми надаємо EGI - InSpire річний звіт з Інструментів та Послуг  для важких користувачів HUC : публічний  звіт  описує поточний стан інструментів і послуг, що забезпечуються  в межах SA3, їх діяльность  за минулий рік і майбутні дії включаючи заходи, що гарантують стійкість в поточній роботі.

 Важкі користувачі  Співтовариства (HUCs) є Віртуальними Науковими співтовариствами (VRCs), що  зазвичай використовували EGEE, а тепер EGI і таким чином стали більш структурованими і просунутими з точки зору грід користувача.

Співтовариства ідентифіковані як HUCs в межах цього  пакету є:

- High Energy Physics (HEP) 

- Life Sciences (LS) 

- Astronomy and Astrophysics (A&A) 

- Computational Chemistry and Materials Sciences and Technologies (CCMST) 

- Earth Sciences (ES) 

- Fusion (F) 

 

Community

Description, capabilities and services offered

Для всіх HUC

(TSA3.2)

Це завдання надає підтримку для інструментів і послуг, які використовуються більше ніж одним співтовариством, включаючи інструментальну панель (Dashboards), застосування, такі як Ganga, Послуги, такі як HYDRA і GRelC, Робочі процеси і Планувальники (SOMA2, Kepler, Taverna) і MPI

High Energy Physics

(TSA3.3)

[MS611]

Важкі користувачі в High Energy Physics (HEP) представляють 4 експерименти LHC в CERN, які повністю покладаються на використання грід обчислень для їх офлайнових розподілених даних, обробки і аналізу. Основна увага зосереджена на загальних інструментах і рішень для  чотирьох численних співтовариств разом з  їх повторним  використанням іншими експериментами HEP а так саме  численними  дисциплінами і проектами.

Life Sciences

(TSA3.4)

[MS611]

Важкі користувачі  Наук про життя (LS) пов'язані  з використанням грід технологій в медицині, біомедицині і біоінформатиці, щоб з'єднати міжнародні лабораторії, розподілені ресурси  і полегшити доступ до даних безпечним і конфіденційним способом через медичний грід.

 

Astronomy and Astrophysics

(TSA3.5)

A&A HUC присвячений оцінці різних рішень для грідіфікації  багатої різноманітності застосувань таких  як виконання хорошого рівня взаємодій між різними технологіями, пов'язаних з суперобчисленням, тобто Обчисленням Високої продуктивності і Обчисленнями з Високою Пропускною спроможністю, Грід та  Хмарними обчисленнями

Earth Sciences

(TSA3.6)

Застосування Наук про Землю (ES) відносяться до різних дисциплін такі, як сейсмологія, атмосферне моделювання, метеорологічний прогноз, прогноз повені і багато інших. Їх присутність в SA3 нині зосереджується  на впровадженні, розгортанні і обслуговуванні EGDR сервісів, щоб  забезпечити доступ через Грід до ресурсів в межах Ground European Network for Earth Science Interoperations - Digital Repositories (GENESI - DR).

ES HUC включає також дослідників і вчених, працюючих в області зміни клімату. Особливо більшість з них активно бере участь у  використанні Климата- G. Цей випадок використання експлуатує  GRelC сервіси для розподіленого управління метаданими і порталу Климата- G як наукового шлюзу для цієї колаборації.

 

Повний доклад можна побачити тут.

 

[permalink]