Література та презентації

Український грід, література про грід, грід
05.07.2012

Video 1: Soundbytes from the interviews to Peter Higgs, Francois Englert, Carl Hagen and Gerald Guralnik, recorded at CERN on the announcement of the latest results from ATLAS and CMS on the Higgs boson searches.

Video 2: "They got sentimental when thinking of Higgs" - Physicists give their thoughts on the Higgs Boson: including Nobel Prize winners Gerhard 't Hooft, David Gross, George Charpak, Jerome Friedman, Murray Gell-Mann plus Vivek Sharma, Guido Tonelli and Gigi Rolandi (CMS), Eilam Gross and Joao Guimaraes da Costa (ATLAS) and theoretical physicists Guido Altarelli and John Ellis.

27.06.2012

Ми надаємо EGI - InSpire річний звіт з Інструментів та Послуг  для важких користувачів HUC : публічний  звіт  описує поточний стан інструментів і послуг, що забезпечуються  в межах SA3, їх діяльность  за минулий рік і майбутні дії включаючи заходи, що гарантують стійкість в поточній роботі.

Український грід, література про грід, грід
26.06.2012

Уся сила інтелекту в одному місці. На околиці Києва може з'явитися інноваційний парк, що розроблятиме проекти одразу в кількох напрямках. Його назва - Bionic Hill. Що саме він собою являтиме?

25.06.2012

Сэр Кен Робинсон (англ. Sir Ken Robinson; родился 4 марта 1950 года) является автором книг, спикером и международным советником по вопросам развития творческого мышления, систем образования и инноваций в государственных и общественных организациях. Он был директором Школы художественных проектов (англ. The Arts in Schools Project; 1985-89), профессором кафедры художественного образования в Уорикском университете (1989-2001) и был посвящен в рыцари в 2003 году за заслуги в образовании.

20.06.2012

Large Hadron Collider (LHC) - найбільший у світі і найскладніший експеримент на передньому краю Фізики Високих енергій. Фізики використовують LHC, щоб вивчити відмінності від Стандартної Моделі і відкрити потенційно нові закони фізики. Частка, відома як істинний кварк, є вікном до цього дивного і прекрасного світу.

LHC дає  величезні об'єми даних, достатні щоб заповнити купи DVD. Marcel Vreeswijk і Hurng - Chun Lee від NIKHEF пояснюють, як робочі процеси грід обчислень, що персоналізуються, є ключовими  для фільтрування і відсіву  набору даних до керованого  розміру. Без цих інструментів було б неможливо вибрати випадок зіткнення, який може мати ключ до розгадки поведінки істинного кварка.

Український грід, література про грід, грід
29.05.2012

21 - 24 травня, Reykjavík, Ісландія

  

TERENA Networking Conference (TNC) - найбільша і найпрестижніша європейська конференція з дослідженнь в мережі - більш ніж 500 учасників включаючи осіб, що приймають рішення, мережевих фахівців і менеджерів від усіх головних європейських мережевих і дослідницьких організацій, університетів, міжнародних дочірніх установ і промислових представників.

Український грід, література про грід, грід
27.04.2012

Ця подія проходить у рамках  співпраці  між EGI і SHIWA -  проведення  двох пов'язаних робочих нарад  про робочі  процеси в електронній науці.У цих двох нарадах  існує багато спільного, щоб їх проводити разом  і таким чином отримати додатковий виграш  від цього.

 

23.04.2012

Історії від Грід: Епізод 2

  

Epigonion була гітарою Древньої Греції, але  жоден інструмент не пережив плин часу, її  не чули протягом багатьох століть. До сегодня… 

 

Використовуючи техніку фізичного моделювання, Domenico Vincinanza відтворив звук 48 струн інструменту як цифрові файли. За допомогою ресурсів Грід EGI йому було потрібно всього декілька годин. На звичайному комп'ютері це зайняло б місяць. Звуки epigonion можуть тепер завантажуватися і гратися будь-яким музикантом, що використовує просту клавіатуру.

Український грід, література про грід, грід
26.03.2012

Ця нарада  розділена на дві частини. Перша частина дозволяє призначеним для користувача співтовариствам ідентифікувати ключові сервіси, яких вони вимагають і як вони чекають, що вони будуть підтримані. Якщо не підтримуватиметься ними, то яка економічна модель для провайдера електронної інфраструктури(чи іншого об'єкту), щоб підтримувати їх? Друга половина наради вводить інші проблеми стійкості від електронної інфраструктури і технологічних провайдерів, щоб розглянути стійкість екосистеми EGI як єдине ціле.

25.03.2012

Записи  запланованих технічних змін для операційних інструментів і випадків використання, що проектуються для підтримки.

Сторінки: « попередня   1  2  3  4  5  6   наступна »