Література та презентації

25.03.2012

Цей документ визначає мінімальний набір оперативних сервісів і відповідних якісних параметрів, які вимагається, щоб Провайдер інфраструктури Ресурсу забезпечив у EGI.

25.03.2012

Цей документ визначає мінімальний набір оперативних сервісів і відповідних якісних параметрів, які вимагається, щоб Ресурсний  Центр забезпечив в EGI.

25.03.2012

25.03.2012

Огляд міжнародних завдань NGI

25.03.2012

Цей документ представляє керовану платформою сервісну модель постачання суспільству EGI. Це визначає платформу терміном як такі, і які IT платформи, можливо, відповідають в EGI екосистемі сьогодні.
Після забезпечення першого ескіза архітектури потенціалу кероване платформою майбутнє EGI суспільство. документ досліджує, як описані платформи, можливо, були б добрими.Заснованому на матеріалі, даному у більше ранніх секціях, документ закінчується прогнозом потенційного майбутнього, були грунтованим на платформі сервісов постачання, прийнятим EGI.

25.03.2012

Анотація: Робочий план Операційного порталу ВО

25.03.2012

Описує веху діяльності безпеки EGI

24.03.2012

Цей стратегічний план описує ініціативи, які можуть мати місце в межах суспільства EGI на наступні два роки, що підтримуються через FP7 EGI-InSPIRE в першу чергу та інші пов'язані проекти, які будуть, в майбутньому з подальшими інвестиціями, розвивати зусилля EGI :
Загально-європейська координація і взаємодія з дослідницькими співтовариствами і національними постачальниками інфраструктури ресурсу
Координація, підтримка, операції і доставка відкритої загальноєвропейської федеративної виробничої інфраструктури .
Розвиток і просування технології для об'єднанних на федеральних умовах нових ресурсів
Підтримка інтеграції і операцій масштабованого міждисциплінарного Віртуального Дослідницького Довкілля персоналізованного до кожного дослідницького співтовариства.

29.02.2012

Як компонент отрути, що використовується морським конусним равликом, щоб полювати, може допомагати створити нові болезаспокійливі ліки. Дослідники використовують грід комп'ютер, щоб в цифровій формі змінити молекули, знайдені в отруті. Грід дозволяє їм виконувати багато випробувань і помилки перевіряються надзвичайно швидко, щоб знайти правильну молекулярну форму, яка буде досконалим придатком для рецепторів болю у людини.

19.02.2012

Grid Computing: the Next Decade
4th – 6th January 2012, Zakopane, Poland

На нараді представлені ключові доповіді з грід і хмарних обчисленнь  видатних мислителів, а також презентації сучасних розподілених обчислювальних інфраструктур, можливості  та застосування від користувачів і лідерів співтовариств. На нараді було передбачено посприяти створенню мостів для наукових досліджень і співпраці між  Європою, США, Азіатсько-тихоокеанського  регіону та досліджень  інших організацій в регіоні. Крім того, у зустрічі брали участь представники американських, європейських, китайських і японських фінансових установ, що  обговорили  можливості фінансування розвитку трансграничної, глобальної співпраці.

Сторінки: « попередня   1  2  3  4  5  6   наступна »