Презентація конференцій

література про грід
29.05.2012

21 - 24 травня, Reykjavík, Ісландія

  

TERENA Networking Conference (TNC) - найбільша і найпрестижніша європейська конференція з дослідженнь в мережі - більш ніж 500 учасників включаючи осіб, що приймають рішення, мережевих фахівців і менеджерів від усіх головних європейських мережевих і дослідницьких організацій, університетів, міжнародних дочірніх установ і промислових представників.

література про грід
27.04.2012

Ця подія проходить у рамках  співпраці  між EGI і SHIWA -  проведення  двох пов'язаних робочих нарад  про робочі  процеси в електронній науці.У цих двох нарадах  існує багато спільного, щоб їх проводити разом  і таким чином отримати додатковий виграш  від цього.

 

література про грід
26.03.2012

Ця нарада  розділена на дві частини. Перша частина дозволяє призначеним для користувача співтовариствам ідентифікувати ключові сервіси, яких вони вимагають і як вони чекають, що вони будуть підтримані. Якщо не підтримуватиметься ними, то яка економічна модель для провайдера електронної інфраструктури(чи іншого об'єкту), щоб підтримувати їх? Друга половина наради вводить інші проблеми стійкості від електронної інфраструктури і технологічних провайдерів, щоб розглянути стійкість екосистеми EGI як єдине ціле.

19.02.2012

Grid Computing: the Next Decade
4th – 6th January 2012, Zakopane, Poland

На нараді представлені ключові доповіді з грід і хмарних обчисленнь  видатних мислителів, а також презентації сучасних розподілених обчислювальних інфраструктур, можливості  та застосування від користувачів і лідерів співтовариств. На нараді було передбачено посприяти створенню мостів для наукових досліджень і співпраці між  Європою, США, Азіатсько-тихоокеанського  регіону та досліджень  інших організацій в регіоні. Крім того, у зустрічі брали участь представники американських, європейських, китайських і японських фінансових установ, що  обговорили  можливості фінансування розвитку трансграничної, глобальної співпраці.