База документов

27.06.2012

Ми надаємо EGI - InSpire річний звіт з Інструментів та Послуг  для важких користувачів HUC : публічний  звіт  описує поточний стан інструментів і послуг, що забезпечуються  в межах SA3, їх діяльность  за минулий рік і майбутні дії включаючи заходи, що гарантують стійкість в поточній роботі.

25.03.2012

Записи  запланованих технічних змін для операційних інструментів і випадків використання, що проектуються для підтримки.

25.03.2012

Цей документ визначає мінімальний набір оперативних сервісів і відповідних якісних параметрів, які вимагається, щоб Провайдер інфраструктури Ресурсу забезпечив у EGI.

25.03.2012

Цей документ визначає мінімальний набір оперативних сервісів і відповідних якісних параметрів, які вимагається, щоб Ресурсний  Центр забезпечив в EGI.

25.03.2012

25.03.2012

Огляд міжнародних завдань NGI

25.03.2012

Цей документ представляє керовану платформою сервісну модель постачання суспільству EGI. Це визначає платформу терміном як такі, і які IT платформи, можливо, відповідають в EGI екосистемі сьогодні.
Після забезпечення першого ескіза архітектури потенціалу кероване платформою майбутнє EGI суспільство. документ досліджує, як описані платформи, можливо, були б добрими.Заснованому на матеріалі, даному у більше ранніх секціях, документ закінчується прогнозом потенційного майбутнього, були грунтованим на платформі сервісов постачання, прийнятим EGI.

25.03.2012

Анотація: Робочий план Операційного порталу ВО

25.03.2012

Описує веху діяльності безпеки EGI

24.03.2012

Цей стратегічний план описує ініціативи, які можуть мати місце в межах суспільства EGI на наступні два роки, що підтримуються через FP7 EGI-InSPIRE в першу чергу та інші пов'язані проекти, які будуть, в майбутньому з подальшими інвестиціями, розвивати зусилля EGI :
Загально-європейська координація і взаємодія з дослідницькими співтовариствами і національними постачальниками інфраструктури ресурсу
Координація, підтримка, операції і доставка відкритої загальноєвропейської федеративної виробничої інфраструктури .
Розвиток і просування технології для об'єднанних на федеральних умовах нових ресурсів
Підтримка інтеграції і операцій масштабованого міждисциплінарного Віртуального Дослідницького Довкілля персоналізованного до кожного дослідницького співтовариства.