Проект EOSC-hub має позитивну оцінку

10.08.2017

Європейська Комісія успішно переглянула пропозицію щодо проекту EOSC-Hub, представленого як захід інноваційних досліджень за викликом H2020-EINFRA-12-2017 (а). Очікується, що проект розпочнеться на початку 2018 року.

Консорціум буде очолюватися Фондом EGI і об'єднає 74 бенефіціарів, включаючи дослідницькі інфраструктури, національних постачальників електронної інфраструктури, малих та середніх підприємств і академічних установ.

EOSC- хаб спирається на існуючу технологію, що має 8-й рівень технологічної готовності (TRL 8) і націлений на створення інтероперабельності через сприяння прийняттю відкритих стандартів і протоколів. За рахунок мобілізації електронних інфраструктур, що містять понад 300 центрів обробки даних у всьому світі та 18 загальноєвропейських інфраструктур, цей проект є основоположним етапом для впровадження Європейської Хмари Відкритої Науки. Результатом буде інтегрований каталог послуг, програмного забезпечення та даних від EGI федерації, EUDAT CDI, INDIGO-DataCloud та основних електронних інфраструктур для досліджень.

Консорціум готує грантову угоду.

 

 

 

[permalink]