EGI Вебінар (21 Листопаду): Панель управління VMOps - Графічний портал управління застосунками та сервісами Інфраструктурами об'єднаної хмари

16.11.2017

База даних застосунків EGI (AppDB) була недавно розширена за допомогою панелі управління віртуальними машинами (VMOps). Панель управління VMOps надає графічні інтерфейси і високорівневі сервіси для користувачів, щоб керувати віртуальними машинами і віртуалізованних застосунками в об'єднаних хмарних інфраструктурах, зокрема, в об'єднаній хмарі EGI і специфічних спільнотах об'єднаної хмари, наприклад, центру компетенції об'єднаної хмари ELIXIR.

EGI Federated Cloud являє собою безшовну мережу академічних приватних хмар і віртуальних ресурсів, побудованих на основі відкритих стандартів і орієнтованих на потреби наукової спільноти. Доступ до цієї інфраструктури був досі можливий за допомогою API-інтерфейсів програмування і інтерфейсів командного рядка. Панель інструментів VMOps, тема цього веб-семінару, недавно розширила можливості за допомогою графічного інтерфейсу порталу, значно зменшивши навантаження на управління віртуалізованними ресурсами в об'єднаних хмарах.

Цей веб-семінар представить основні можливості панелі VMOps, зокрема:

Інтерфейс пропонує користувачеві вибрати зображення віртуальної машини, віртуальних пристроїв, хмарних ресурсів і сценаріїв контекстуалізаціі для розгортання складних застосунків  або сервісів в об'єднаних хмарах.
Графічні інтерфейси і інструменти для моніторингу та управління вашими застосунками / послугами в об'єднаних хмарах незалежні від базових хмарних технологій.
Масштабована архітектура складена з універсального фронт-енд інтерфейса і декількох спеціалізованих бек- енд для балансування навантаження, а також API RESTful для інтеграції зі сторонніми службами. База даних застосунків EGI розробляється і експлуатується  Institute of Accelerating Systems and Applications (IASA) від імені EGI в якості кореневих сервісів EGI. В даний час панель управління VMOps надається на стадії бета-тестування.

* Сторінка з реєстрацією та інформацією про підключення: *

https://indico.egi.eu/indico/event/3522/

 

http://connect.ct.infn.it/egi-inspire-sa1-bis/ 

 

Tuesday, 21 November 2017
 • 14:00 - 14:10Welcome & introduction to cloud federations 10'
  Speaker: Dr. Giuseppe La Rocca (EGI.eu)
 • 14:10 - 14:25Webinar presentation 15' 
  Introduce the high-level architecture of the VMOps dashboard
  Speakers: Marios Chatziangelou (IASA)William Vassilis Karageorgos (GRNET)
 • 14:25 - 14:50Demonstration 25'
  Speakers: Marios Chatziangelou (IASA)William Vassilis Karageorgos (GRNET)
 • 14:50 - 15:00Q&A 10'