Концепція розвитку цифрової економіки України та план заходів щодо її реалізації

12.02.2018

17 січня 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив «Концепцію розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 та затвердив план заходів щодо її реалізації» – документ був розроблений спільними зусиллями Hi Tech Office Ukraine, Кабінетом Міністрів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Комітететом з питань інформатизації та зв’язку та групою провідних експертів.
Шлях до цифрової економіки та цифрового суспільстваУкраїни пролягає через внутрішній ринок виробництва та головне – використання та споживання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій.
Концепція розвитку цифрової економіки є важливим кроком до стимулювання внутрішніх ринків споживання, упровадження та виробництва цифрових технологій. Документ визначає першочергові кроки щодо імплементації відповідних стимулів та створення умов для цифровізації в реальному секторі економіки, суспільстві, освіті, медицині, екологіїтощо, виклики та інструменти розвитку цифрових інфраструктур, набуття громадянами цифрових компетенцій, а також визначає критичні сфери та проекти цифровізації країни.

Ознайомитися з документом можна за посиланням:

 https://drive.google.com/drive/folders/14mKuFfn24b_rprgxVMpwexn28_RBNXTM