DI4R 2018 програма вже в онлайн!

30.07.2018


 

Ми раді повідомити, що програма для конференції DI4R в цьому році в режимі онлайн, і обіцяємо, що DI4R 2018 стане найбільшим і найкращим! За допомогою сформованої програми сесій, плакатів і мережевих можливостей триденний захід буде обслуговувати всіх, хто цікавиться європейськими е- інфраструктурами і послугами, і як вони можуть найкращим чином підтримати європейську базу користувачів.

Спільно організований EOSC-хабом, GÉANT, OpenAIRE і PRACE, захід пройде в Лісабоні з 9 по 11 жовтня.

Програмний комітет DI4R 2018 очолює Sinéad Ryan (Trinity College) і Volker Gülzow (DESY). Співголови запрошують всіх, хто цікавиться додатками е-інфраструктури для досліджень зареєструватися і бути частиною діалогу DI4R.

«Немає обчислень - немає науки!», - каже Gülzow. «DI4R обговорює нові технології, але більш важливо збирати людей з усіх дисциплін і розмовляти один з одним під час семінарів або кави. Тому скористайтеся можливістю і приєднаєтеся до нас на найбільшій події DI4R 2018 у Лісабоні ».

Райан додає: «Цифрова інфраструктура підтримує дослідження - дозволяє моделювати, візуалізувати, зберігати і аналізувати, а також допомагає співпраці та іноваціям в епоху великих даних і великомасштабних обчислень. Захід в Лісабоні обіцяє живу і інформативну конференцію і відмінну можливість почути про нові ідеї, які дозволяють науці процвітати ».

Програма: https://indico.egi.eu/indico/event/3973/timetable/#20181009

Реєстрація ранньої пташки (крайній термін 17 серпня 2018 роки): https://www.lip.pt/events/2018/DI4R/