Запуск Дорожньої карти ESFRI 2018 року дослідницьких інфраструктур Європи

07.08.2018

 

 

 

 

11 вересня в рамках конференції у Відні протягом полудня в рамках Європейського форуму зі стратегічних наукових досліджень (ESFRI) буде представлена ​​«Дорожня карта ESFRI 2018 року»  по великомасштабним дослідницьким інфраструктурам. Місцем проведення буде Aula der Wissenschaften, і захід буде проходити з 12:00 до 18:00.

У Дорожній карті ESFRI -2018 визначені нові дослідницькі інфраструктури (RIs), що представляють загальноєвропейський інтерес, відповідні довгостроковим потребам європейських дослідницьких спільнот, що охоплюють всі наукові області, незалежно від можливого місця розташування.

Дорожня карта 2018 року складається з 18 проектів з високим ступенем зрілості і 37 орієнтирів, RI, які досягли етапу реалізації. З 2006 року ESFRI представила серію оновлених «дорожніх карт», що підтримують послідовний і орієнтований на стратегію підхід до розробки пан'європейських дослідницьких інфраструктур, які забезпечили,  що вчені в Європі мали доступ до об'єктів світового класу, які дозволяють  їм займатися передовими дослідженнями.

Голова ESFRI, Giorgio Rossi представить «Дорожню карту» ESFRI 2018 року. В ході заходу запрошені учасники обговорять перспективи і проблеми, пов'язані з новою дорожньою картою.

Ця конференція є частиною серії заходів, що проводяться під головуванням Австрії в Раді Європейського Союзу. Він організований Федеральним міністерством освіти, науки і досліджень в тісній співпраці з ESFRI і Європейською комісією.

 Будь ласка, зверніть увагу, що ця подія тільки по ЗАПРОШЕННЯ.

 

 

 

 

http://www.esfri.eu/esfri-events/launch-2018-esfri-roadmap-research-infrastructures-europe