Новий стратегічний план EGI відкрит для коментарів

12.03.2012

Останні  три місяці EGI розмірковував над своєю стратегією, у зв'язку з прийняттям Європою  честолюбних цілей,що  змальовані у загальних рисах Європейською комісією в європейському баченні  2020 року. Наступний огляд з відгуком  Ради з управління проектом EGI - InSpire, названий стратегією EGI, тепер відкрит  для Ваших відгуків та  коментарів.

Стратегічний план EGI змальовує у загальних рисах ініціативи, які можуть мати місце в межах співтовариства EGI за наступні два роки, за підтримки  в першу чергу  FP7 - проекту EGI - InSpire та наступні пов'язані з ним проекти. В майбутньому, при подальших інвестиціях  ЄC та національних фінансових органів, ініціативи розвинуть сили EGI в наступних напрямах:

- Широка  європейська координація та взаємодія між  науковими співтовариствами і постачальниками інфраструктури національних ресурсів.

- Координація, підтримка, робота і постачання відкритої однорідної об'єднаної у федерацію виробничої інфраструктури для усієї Європи

- Розвиток і просування технологій для  об'єднання у федерацію хмарних ресурсів, що з'являються

- Підтримка інтеграції та роботи масштабованих міждисциплінарних Віртуальних дослідницьких середовищ, персоніфікованих   кожному науковому співтовариству

 

 

Наша стратегія - розвинути діяльність EGI, щоб  грати ключову роль в наданні можливості  онлайновій європейській області дослідження (ERA), підтримуваних тривалими інвестиціями від національних та європейських фінансових органів. ERA онлайн є частиною  ініціативи Інноваційного Союзу Європейської комісії.

Вклад EGI повинен буде забезпечити міжнаціональну мультідисциплінарну дослідницьку співпрацю  у рамках  ERA з електронною інфраструктурою світового класу, яка в змозі підтримувати інноваційні спільні віртуальні лабораторії для моделювання, спільного використання даних та операцій з аналізу даних,  і бути життєздатною протягом багатьох десятиріч.

Стратегічний план EGI призначений для творців європейської та національніх політик, старших менеджерів  постачальників ресурсу, віртуальних наукових співтовариств та інших зацікавлених осіб в межах екосистеми EGI. Додаткова інформація буде представлена в Технічній Дорожній карті EGI (яка деталізує роботу, здійснювану у рамках проекту  EGI-InSpire, що триває), і в документі, названому, 'Розвиток Бізнес-моделі EGI' (який зосередиться на питаннях стійкості окремих компонентів в екосистемі).

 

Steven Newhouse, March 12, 2012

[постійне посилання]