Welcome to TNC2012 21 - 24 May, Reykjavík, Iceland

08.04.2012

TERENA Networking Conference (TNC) - найбільша і найпрестижніша європейська конференція з мережевих досліджень в якій беруть участь  більш ніж 500 учасників включаючи осіб, що приймають рішення, мережевих фахівців і менеджерів від усіх головних європейських мережевих і дослідницьких  організацій, університетів, міжнародних дослідницьких  установ і промисловості.

Пленарні доповіді  відомих фахівців і секційні доповіді конференції  представлять короткий огляд останніх досягнень в  мережевих  дослідженнях  як  в технічній області, так і в сферах застосування і управління.

Приймаючою стороною TNC2012 буде   ісландська  National Research and Education Network (RHnet) і університетом Ісландії і проведений в живописному місті Рейк'явіку в Ісландії з 21-24 травня 2012. RHnet забезпечує   мережеву можливість  усім державним університетам і науково-дослідним інститутам. Відносно його наукових досліджень і діяльності, RHnet представляє Ісландію в розвитку скандинавської мережі, NORDUnet, який бере участь в панъевропейской мережі GÉANT і бере участь активно в різних проектах.  Це є хорошим фоном для TNC2012.