BCC-UNG&PSNC MoU

24.08.2013

У серпні 2013 року підписаний Меморандум про взаєморозуміння(MoU) між Базовим координаційним центром Українського національного Грід (Україна)  і Познаньським суперкомп'ютерним і мережевим центром (Польща). Угода від України підписана керівником программи Український національний Грід, директором Інституту Теоретичної фізики ім..М.М. Боголюбова НАН України, академіком Загороднім А.Г.

 

Сторони визнають цим MoU, відкриття широкої та довгострокової співпраці на основі спільних дій, які повинні дати видимі переваги сторонам.

Сторони вносять свій вклад до існуючого в спільноті  бачення про необхідність забезпечення європейських учених і міжнародних колаборацій стійкими сервісами розподілених обчислень і мереж, для підтримки їх роботи.  У цьому широкому контексті визначені  цілі співпраці :

- Обмін інформацією, що має відношення до довгострокової стратегії, стійкості структур  і їх організації

·           Забезпечення стійких, добре розроблених, орієнтованих на користувача сервісів для учених

- Прискорення розробки стандартів у виробничих грід-інфраструктурах співтовариств

- Здійснення робіт по безшовній інтеграції в кореневу інфраструктуру EGI

- Поширення результатів цієї співпраці у рамках передбачених дій  в кожному проекті по розповсюдженню, комунікаціям і проведенню спільних заходів

- Обмін ідеями і співпраця з  визначення моделей стійкості

- Розробка і поширення спільних  учбових матеріалів і заходів

- Збільшення обізнаності про сервіси PSNC пропонованих в співтоваристві BCC, і про сервіси BCC, пропоновані в PSNC і EGI співтоваристві.

- Дозвіл BCC отримати  користувацькі вимоги  співтовариства PSNC, і навпаки, PSNC отримати вимоги користувачів співтовариства BCC

- Встановлення спільних дій з поширення, щоб збільшити обізнаність і просування результатів співпраці

Визначені пілотні проекти і плани робіт. Меморандум з часом розвитку співпраці  буде доповнюватись іншими проектами за ініціативи сторін..

З боку BCC:

Контактна точка МoU - Свістунов Сергій

Технічний координатор - Білоус Леонід