Міжнародні новини

31.01.2018

Проект EOSC-hub, який фінансується ЄС, почався 1 січня 2018 року, об'єднавши широку групу національних і міжнародних постачальників послуг для створення Хаба: центрального контактного центру європейських дослідників і новаторів для  знаходження, доступу, використання і повторного використання широкого спектру ресурсів для передових досліджень, заснованих на даних.

17.11.2017

26 жовтня 2017 року Європейська комісія відкрила доступ до Декларації EOSC (PDF 72 KB),  для всіх зацікавлених сторін в сфері науки , для її підтримки та прийняття зобов'язань щодо реалізації EOSC до 2020 року.

16.11.2017

База даних застосунків EGI (AppDB) була недавно розширена за допомогою панелі управління віртуальними машинами (VMOps). Панель управління VMOps надає графічні інтерфейси і високорівневі сервіси для користувачів, щоб керувати віртуальними машинами і віртуалізованних застосунками в об'єднаних хмарних інфраструктурах, зокрема, в об'єднаній хмарі EGI і специфічних спільнотах об'єднаної хмари, наприклад, центру компетенції об'єднаної хмари ELIXIR.

Новини Українського Гріда, новини
03.10.2017

Провідні європейські електронні інфраструктури, EGI, EUDAT, GÉANT, OpenAIRE, PRACE і RDA Europe запрошують всіх дослідників, розробників і постачальників послуг на два дні мозкового штурму і обговорення на заході Digital Infrastructures for Research 2017 (30 листопада - 1 грудня 2017 року).

26.08.2017

Другий Міжнародний конгрес Хмари відкритих досліджень спрямований на продовження відкритого діалогу між представниками академічного дослідницького співтовариства, основних фондів та національних агентств  з політики і промисловості із десяти країн, про необхідність міжнародного співробітництва та співпраці між приватними та державними хмарами, що підтримують наукові дослідження вивчення шляхів досягнення цих потреб.

15.08.2017

Робоча нарада "Коперація Національних та європейських е- інфраструктур для відкритої науки" відбудеться 8 вересня в Афінах, Греція, в рамках заходу Open Science Fair.

Робоча нарада організовується спільно  EGI, GEANT та OpenAIRE, і відбувається в контексті координації діяльності в створенні EOSC між всіма європейськими е- інфраструктурами.

10.08.2017

Європейська Комісія успішно переглянула пропозицію щодо проекту EOSC-Hub, представленого як захід інноваційних досліджень за викликом H2020-EINFRA-12-2017 (а). Очікується, що проект розпочнеться на початку 2018 року.

19.07.2017

Словенія є дев'ятою  країною - членом ЄС, яка підписала Європейську декларацію про високопродуктивні обчислення  та візьме участь у спільних зусиллях з створення  новітньої інфраструктури обчислень та даних.

18.06.2017

Саміт EOSC відбувся 12 червня в Брюсселі, який зібрав 120 запрошених експертів та ключових гравців у Європейській  хмарі відкритої науки. Зустріч на вищому рівні була "моментом формування зобов’язань до EOSC", як це було висвітлено Генеральним директором Robert-Jan Smits.

Новини Українського Гріда, новини
31.05.2017

е-IRG Відкритий семінар, організований в рамках мальтійського  головування в Раді Європейського союзу, буде проходити в St Paul's Bay, Мальта, 8-9 червня 2017. Основним питанням буде розгляд забезпечення довгострокової стійкості е- інфраструктур. На сесіях будуть розглянуті організаційна структура та фінансування, послуги та дані.  Спеціальна сесія буде присвячена оцінюванню  е- інфраструктури і розробки  відповідних ключових показників ефективності (KPI).

Сторінки: « попередня   1  2  3  4  5  6   наступна »