Міжнародні новини

02.12.2015

Європейська комісія визначила створення цифрового єдиного ринку (ЦЄР) в якості одного зі своїх 10 політичних пріоритетів і робить багато зусиль для узгодження стратегій та ініціатив щоб досягти цю мету (ЦЄР).  Ця презентація містить огляд послуг та ініціатив, які EGI підтримує для розвитку відкритої науки і технічної дорожньої карти та для вирішення проблем, що мають скерувати її подальшу еволюцію.

Новини Українського Гріда, новини
09.11.2015

Хмара Відкритої  Науки  пропонує дослідникам від усіх дисциплін  відкритий безпосередній доступ до передових цифрових можливостей,  ресурсів та експертизи, які потрібні для співробітництва  та розвитку науки з інтенсивною обробкою даних та обчислень.  Заслуговуючи на довіру, з високою ступеню захисту, Хмара Відкритої Науки залучає  дослідників до управління, координації  та збереження  ресурсів з урахуванням  інтересів кожного. Хмара Відкритої Науки  є відкритою, сервіс-орієнтованою, інклюзивною для всіх зацікавлених сторін.  Керуючись як надбання, вона використовує    два десятиліття державних і приватних інвестицій в е-інфраструктуру  для забезпечення переваг  наукових досліджень та інновацій.

Новини Українського Гріда, новини
16.09.2015

Рада EGI вирішила спростити назву Європейської Грід Інфраструктури до просто акроніму EGI, без розширення. Така зміна відображає розвиток EGI до міжнародної, технологічно інваріантної е-інфраструктури для науки.

Новини Українського Гріда, новини
02.09.2015

Документ "Стратегія EGI 2015-2020: Надання можливості проведення спільної обробки даних і обчислень Інтенсивної Науки" оприлюднений і доступний для громадських консультацій.
Документ Стратегія  EGI - плід інтенсивної праці роботи проведеної командою Стратегії та політики EGI.eu в тісній співпраці з Радою EGI і Виконавчою радою EGI.eu. Результатом є коротке резюме позиціонування EGI в ландшафті електронної інфраструктури, що розвивається.

30.07.2015

Дослідники  Європи мають  доступ до над швидких мереж,  до загальних центрів  зберігання даних і спільних  обчислювальних ресурсів. Проблема тепер полягає в тому, щоб з'єднати їх усіх разом в єдину  наукову  хмару.

30.06.2015

Майбутній розвиток Європейського дослідницького простору (ERA) обговорювався на конференції «Новий старт для Європи: відкриття  ERA інновацій», в якій взяли участь більше 500 учасників. Конференція була присвячена  наступні теми: результати та підсумок консультацій ‘Science 2.0: Science in Transition’; Дорожня карта ERA; відкритий ринок праці для дослідників; побудова іноваційної екосистеми; майбутні ринки

05.06.2015

Європейські міністри з досліджень зустрілися щодо розгляду  питання про розробку порядку денного  Європейської Відкритої науки (Open Science) в рамках Європейського дослідницького простору. У своїх висновках, Рада закликала до відкритих, з інтенсивною обробкою даних і мережевих досліджень і підкреслила важливість розвитку електроних  інфраструктур.

Новини Українського Гріда, новини
15.04.2015

EGI-Engage проект (Залучення Наукового спільноти до «Відкритої Науці як загальне благо») запустився в березні 2015 за  со-фінансуванням  Європейською комісією на протязі  30 місяців і на основі спільного зусилля більш ніж 70 установ з понад 30 країн.

Новини Українського Гріда, новини
25.03.2015

EGI- INSPIRE: створення цифрового Європейського дослідницького простору з нуля. Підсумковий звіт описує діяльність EGI  під час проекту EGI- INSPIRE  (травень 2010 - грудень 2014). Опис зосереджено на досягненнях і результатах  проекту, використанні та поширенні  інфраструктури, її продуктивності та впливу. На веб-сайті  ЦИФРОВИЙ ПРОГРАМИ ДЛЯ ЄВРОПИ (європейська Ініціатива 2020 року) опублікована невелика замітка про цю подію, яку ми даємо повністю. Посилання на звіт EGI-INSPIRE надано нижче.

05.12.2014

«Відкрита наука як загальне благо» заснована на трьох стовпах: Електронній інфраструктурі як загальне благо, Відкриті дані як загальні блага, Знання як загальне благо.

Сторінки: « попередня   1  2  3  4  5  6  7   наступна »