Сертифікація грід - користувачів

 Отримання нового сертифікату користувача.

 

Крок 1. Ознайомитись з “Політикою сертифікації та роботи з сертифікатами”, поточна версія якої опублікована на сайті ca.ugrid.org (https://ca.ugrid.org/docs/current_policy_ugrid.pdf).

 

Крок 2. Заповнити електронну форму “Certification Request Interface” на сайті ca.ugrid.org (https://ca.ugrid.org/request_cert.php) та отримати номер запиту, після чого завантажити скрипт генерації закритого ключа і запиту на сертифікат.

 

Крок 3.  На комп’ютері зі встановленим програмним забезпеченням openssl згенерувати закритий ключ і запит на сертифікат за допомогою отриманого скрипта.

 

Крок 4.  Надіслати електронною поштою на адресу ca@ugrid.org номер запиту. Файл із запитом (зазвичай,  це userreq.mail) надіслати електронною поштою чи завантажити через форму на сайті ca.ugrid.org (https://ca.ugrid.org/process.php).

 

Крок 5. Чекати повідомлення електронною поштою від оператора центру сертифікації. У листі буде повідомлено про коректність запиту або, якщо запит некоректний чи форма заповнена невірно, буде вказано на помилки чи недоліки, які необхідно виправити, розпочавши знову з Кроку 2.

 

Крок 6. З’явитись особисто до найближчого RA та надати оператору центру реєстрації:

–    документ, що посвідчує особу з фотокарткою (наприклад, громадянський чи закордонний паспорт) та дві його копії;

–    документ, що підтверджує роботу в організації зі складу МОН, МОЗ  чи НАН України та використання грід у своїй роботі (наприклад, лист[A1]  від організації з печаткою, договір на виконання грід-проектів в межах бюджетних тем);

–    заповнену паперову анкету “Запит на отримання сертифікату користувача”, яку необхідно завантажити з сайту ca.ugrid.org (https://ca.ugrid.org/docs/request.pdf) та роздрукувати.

 

Крок 7. Чекати повідомлення електронною поштою з інструкцією щодо завантаження підписаного сертифіката.

 

 Подовження сертифікату користувача та отримання або подовження сертифікату вузла чи сертифікату сервіса.

 

Крок 1. Заповнити електронну форму “Certification Request Interface” на сайті ca.ugrid.org (https://ca.ugrid.org/request_cert.php) та отримати номер запиту, після чого завантажити скрипт генерації закритого ключа і запиту на сертифікат.

 

Крок 2. На комп’ютері зі встановленим програмним забезпеченням openssl згенерувати закритий ключ і запит на сертифікат за допомогою отриманого скрипта.

 

Крок 3. Надіслати електронною поштою на адресу ca@ugrid.org лист, що містить файл із запитом (зазвичай, це userreq.mail). Цей лист має бути підписаний приватним ключем, якому відповідає діючий персональний сертифікат користувача, який замовляє новий сертифікат.

 

 Крок 4. Чекати повідомлення електронною поштою від оператора центру сертифікації. У листі буде повідомлено про коректність запиту або, якщо запит некоректний чи форма заповнена невірно, буде вказано на помилки чи недоліки, які необхідно виправити, розпочавши знову з Кроку 2.

 

Крок 5. Чекати повідомлення електронною поштою з інструкцією щодо завантаження підписаного сертифіката.